Filmer och katalog 2021

Välkommen till Utbudsdag Digital 2021!

Årets Utbudsdag Digital 2021 är öppen lördag 6 februari klockan 09.30 till fredag 19 februari klockan 19.00.

Filmerna

Alla filmer finns samlade på en undersida till den här som du når via rubrikerna ovan eller direkt genom att klicka här.

Katalog

Här kan du ladda ner katalogen med beskrivningar och fakta kring alla föreställningar som ingår i Utbudsdag Digital. Uppgifterna i den är hämtad från producenternas information på Scenkonstportalen.

Behöver du hjälp?

Om du tappat bort lösenordet, inte hittar länken eller har något annat problem när du ska titta på Utbudsdag Digital 2021 kan du kontakt någon av oss här nedanför. Vänd dig i första hand till kontaktpersonen i ditt län.
Bygdegårdarnas Riksförbund: Stefan Löfgren, 070-347 43 86, stefan.lofgren@bygdegardarna.se
Riksteatern Dalarna: Peter Wetterberg, 076-677 36 18, peter.wetterberg@dalateatern.se
Riksteatern Gotland: Annika Wassén, 070-748 43 58, annika.wassen@ltpg.se
Riksteatern Gävleborg: Agneta Svens, 070-375 19 94, agneta.svens@riksteatern.se
Riksteatern Stockholms län: Annelie Modin, 070-650 20 88, annelie.modin@riksteatern.se
Riksteatern Uppsala län: Anneli Olsson, 072-141 26 44, anneli.olsson@regionuppsala.se
Riksteatern Värmland: Anna Skoglund, 076-135 00 82, anna.skoglund@riksteatern.se Gunilla Fält, 070-348 13 21, gunilla.falt@riksteatern.se
Riksteatern Västmanland: Maria Gage, 073-654 41 30, maria.gage@vastmanlandsteater.se
Riksteatern Örebro län: Lena Backlund, 070 – 338 55 91, lena.backlund@regionorebrolan.se
Riksteatern Östergötland: Ulf Thörn, 070-395 55 16, ulf.thorn@riksteatern.se

(denna sida är senast uppdaterad 2021-02-02)